Tekma 2-2 = skupna kvalifikacija! Objavljeni 4 najboljši v evropskem pokalu

Comments · 101 Views

Nogometni dresi za otroke Evropsko prvenstvo je v polnem teku, zadnji rezultati skupinskega dela so poskrbeli za razburjenje. V zgodnjih jutranjih urah 23. julija se je tekma med Španijo in Francijo končala z razburljivim 2-2, obe ekipi pa sta si z roko v roki napredovali v polfinale. Ta rezultat ni le nekoliko razočaral Španije, temveč je neposredno povzročil, da se je v polfinalu srečala s starim sovražnikom Italijo.
Tekma je bila že od začetka polna drame. Predstave španske ekipe v skupinskem delu so bile vzpone in padce, najprej je premagala Dansko z 2:1, nato pa Turčija izenačila z 1:1. Kljub temu sta njihovo trdo delo in vzdržljivost občudovanja vredni. Poceni otroški Nogometni dresi kompleti Francoska reprezentanca je bila uspešna, zaporedoma je zmagala na tekmah proti Turčiji in Danski ter zlahka dosegla vrh skupine. V zadnjem krogu proti Španiji je za zagotovitev vrha dovolj le remi.
Na dan tekme so bili španski navijači na toboganu. V pičlih 13 minutah so njihovo obrambo razdrli francoski fantje in zaostali z 0:1. V 65. minuti drugega polčasa je Španija končno izenačila rezultat in zdelo se je, da so navijači dočakali svit zmage. Nato je v 75. minuti Bol Fortuny poslal čudovito podajo, Seamus Kedari pa je močno streljal za 2:1. https://www.nogometnidresiotroke.com/Vendar zabava šele prihaja. V 90. minuti je Francoz Edoa pustil španskega vratarja na živčevju, 2:2, popoln remi!
Ta žreb je preprosto mešan za Španijo. Senca nezmožnosti premagati Francijo že devet zaporednih let se je znova nadvila. S tem remijem pa so napredovali kot drugi v skupini in se uvrstili v polfinale s Francijo. Turčija in Danska nista imeli druge izbire, kot da gresta domov. Pot do promocije je tokrat res navdušujoča in kar poti.
Po napredovanju je bil napovedan polfinalni dvoboj, španski navijači pa so imeli mešana čustva. Njihov nasprotnik je bila pravzaprav branilka naslova Italija. V lanskem polfinalu sta se ekipi srečali, Španija pa je z 2:3 izgubila proti Italiji, ki se je žal ustavila. Ko se bosta srečali tudi letos, bo tekmovanje med ekipama nedvomno bolj vpadljivo. Lahko Španiji uspe maščevanje? To je suspenz.
Španska reprezentanca je v zgodovini velikokrat osvojila evropski pokal U19, nazadnje leta 2019, prejšnjega pa leta 2015.https://www.nogometnidresiotroke.com/ De la Fuente, ki je vodil ekipo, je zdaj trener odrasle reprezentance in je pred kratkim vodil špansko odraslo ekipo, ki je osvojila evropski pokal. Ta trener je vzgojil številne izjemne igralce, kot so Rodri, Fabian, Olmo itd., in njegovi dosežki v mladinskih treningih so očitni.
Tudi drugi polfinale je poln napetosti, Francija se bo pomerila z Ukrajino. Na tej tekmi so kresale iskrice in ukrajinske predstave ne gre podcenjevati. Lahko ustavijo Francijo in si priborijo vstopnico za finale? Ta bitka bo vplivala tudi na končno prvenstveno bitko.
Na nogometnem igrišču se vedno dogajajo nesreče in presenečenja. Ob pogledu na to evropsko prvenstvo do 19 let ni le obžalovanja Španije, ampak tudi veselje nad napredovanjem Francije. Za vsako tekmo stoji trdo delo in znoj mladih igralcev. Za te bodoče zvezde bodo te izkušnje dragocena pridobitev v njihovi karieri. Ne glede na rezultat, še naprej rastejo in prihodnji nogometni svet bo zaradi njih bolj razburljiv.