Messi je vzdihnil, prehitevanje je bilo čisto pavšalno!

Comments · 98 Views

Nogometni dresi za otroke Tekma med Inter Miami in Colorado Speedway v sedmem krogu. 24 dni kasneje je Messi nastopil kot zamenjava in dosegel gol, s katerim je Inter Miami remiziral z 2:2. Messi je dosegel najvišjo oceno na tej tekmi z 8,5 točke. V ostrem nasprotju s tem je bil 35-letni Busquets počasen v akciji zaradi staranja telesa, kar je na koncu vodilo do konca tekme.
Messi je zadremal na klopi, ko je okreval po poškodbi. Inter Miami je ob polčasu vodil z 1:0, ko je bil zamenjan Messi.Messi je izpustil zadnje štiri tekme MLB: eno zaradi krvnega obtoka, tri zaradi mišične napetosti. 24 dni kasneje se je Messi vrnil v igro.Messi je takoj, ko je stopil na sceno, Poceni otroški Nogometni dresikompleti spremenil situacijo. Inter Miami je zadetek dosegel v 57. minuti, ko je Messi po podaji z leve strani zadel na levi strani, njegova leva noga pa je zadela vratnico.
Messi je dosegel svoj četrti gol v ameriški profesionalni ligi. Tri minute kasneje je Messi streljal z lokom in pomagal Alfonsu, da je vrnil enega.
A ekipa Miamija International je v 88. minuti naredila novo napako: hiter protinapad Colorado Jets in zadetek Bassetta.
Ko Messi ni dosegel zadetka, se je prijel za glavo v rokah in nemočno zavzdihnil. Miamijev Internazionale je izgubil naslov z 11 točkami v sedmih tekmah s tremi zmagami, dvema remijema in dvema porazoma. Inter Miami je ohranil rekord 2 remijev in 1 poraza v zadnjih treh tekmah ameriške super lige.
Če se ozrem nazaj na gol v Miamiju, 35-letni Busquets nosi veliko odgovornost zanj. Busquets je bil poslan, da zaznamuje Bassetta pri hitrem prodoru Colorado Rapids. Nekdanji superzvezdnik Barcelone se je obrnil tako počasi, da je Bassett žogo odbil. Buquets je poskušal prekiniti boj, a mu ni uspelo.
V postavi Inter Miamija za "veterane Barcelone 4" Suareza ni kot zamenjavo, medtem ko Messi igra po svojih najboljših močeh.https://www.nogometnidresiotroke.com/ Busquets je pokazal znake staranja v 34 minutah igre; Alba je igral 20 minut, a ni bilo nič izjemnega.
Po tekmi je Messi dosegel 8,5 v rezultatu sofascore, s čimer je postal igralec z najvišjim strelom na tekmi. Messi je dosegel gol v 45 minutah, 5 strelov, 2 strela, 1 strel, 1 strel, 3 zadetke ob polčasu, 54 dotikov in 3 ključne zadetke. Busquets je dosegel 7 točk, čeprav statistično gledano ni bil nič izjemnega, je zaradi protinapada delal veliko napak, imel pa je tudi velike težave s fizično pripravljenostjo.